MAD Sports Travel

NEWS & EVENTS
Etkinliklerimiz

Hane Cup @PrimasolHaneFamily

Sizde, Türkiye'de en çok yabancı takımların katıldığı Uluslararası Futbol Turnuvasına katılarak bu muhteşem tecrübeyi edinmek istermisiniz? o halde hiç fırsatı kaçırmayınız ve hemen kaydınızı oluşturun! Hane Uluslararası Futbol turnuvasına katılımlar sınırlıdır.
 

Devamı

Veteranlar Turnuvası

40 yaş üstü profesyonel ve amatör futbolcuların bir numaralı buluşma noktası olan Türkiye Veteranlar Futbol Ligi'nde 2018-2019 sezonunun başlangıç tarihi belli oldu. Bölgelerde oluşturulacak gruplarda normal sezon müsabakaları Ekim ayı içerisinde başlayacak.

Normal sezon

Devamı

Side Star Cup

Türkiye'de en çok yabancı takımların katıldığı ve bu yıl 2. si düzenlenecek olan Side Star Cup, yerli ve yabancı takımların katıldığı 9 - 16 Yaş arası Futbol Turnuvası ve festivalidir, çocuklar bizim geleceğimiz ilkesi ile başlamış olduğumuz bu organizasyon siz değerli K

Devamı

Yüzme Kampı - Sirene Belek Hotel

Sirene Belek Oteli Akdeniz’in en gözde tatil merkezlerinden Belek’te bulunan, şıklığın ve konforun birleştiği muhteşem bir sahilin kıyısında; Spor aktivitelerinin, renkli eğlencelerin, özel lezzetlerin, mutlu anların doldurduğu bir tesistir.

10.04. - 26.04.2019 tarihl

Devamı

Yüzme Kampı - Titanic Deluxe Belek

Sizlere yabancı yüzme kulüpleri ile bir arada kamp ve dostluk turnuvası hizmeti sunarak ve sizlere yüksek motivasyon doğrultusunda eşsiz maç  deneyimleri kazandırma ilkesi ile en iyi hizmeti sunmaktan memnuniyet duymaktayız.

10.04 - 26.04.2019 tarihler arası olim

Devamı

MENUmenu buton